Zini, ko dara Tavs prezidents - apskati viņa kalendāruApskati kalendāru jaunā logā, spied šeit!

Pievieno prezidenta kalendāru savam Google kalendāram, spied uz pogas!

Lapas lietošanas noteikumi

Blogā minētās personas vai notikumi cilvēkiem ar īpašu aktīvu fantāziju, īpaši zemu IQ vai biologa izglītību vai visu minēto varētu atgādināt tā dēvēto realitāti. Tomēr šāds secinājums būtu aplams, jo viss bloga saturs ir tā autoru fantāzijas auglis.

Īpaši vēršam lasītāja uzmanību uz to, ka nebūtu velkamas nekādas paralēles starp Zalda Vatlera un Valda Zatlera personām. Tai pat laikā izsakām dziļu pateicību Valdim Zatleram kā mūsu galvenajam iedvesmas avotam un ceļa zvaigznei.

Latvijas Republikas Autortiesību likuma 20. panta izpratnē šim blogam ir informatīvs mērķis – Latvijas pilsoniskās sabiedrības izglītošana par Latvijas Galveno Rezidentu Zaldi Vatleru un kādu Valdi Zatleru. Bloga saturs, kam nevar atrast informatīvu mērķi, būtu uztverams atbilstoši Autortiesību likuma 19. panta 9. punktam.

Bloga veidotāji no sirds cenšas ievērot likumu prasības. Ja kādam lapas lietotājam rodas pretenzijas sakarā ar autortiesību aizskārumu, lūdzam par to informēt lapas veidotājus, rakstot uz adresi vatleradraugukopa@gmail.com. Jautājumu atrisināsim iespējami īsā, bet saprātīgā termiņā.